Canon Mb2150 Fotokopi + Tarayıcı + Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Yorumlar:
0%
Ürün Kodu
T7476
Canon MB2150 Fotokopi + Tarayıcı + Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
Canon MB2150 Fotokopi + Tarayıcı + Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
Canon MB2150 Fotokopi + Tarayıcı + Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
Canon MB2150 Fotokopi + Tarayıcı + Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
TL Fiyatı
:
950,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
1121,00 TL
Dolar Fiyatı
:
950,00 USD + KDV
Havale ile
:
1087,37 TL
1699,00
Stok Durumu: Stok Sorunuz
Marka: Canon

Detaylı Özellikler

Canon MAXIFY MB2150 serisi ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Yüksek kapasite, yüksek kalite


Sayfa başına düşük maliyetle harika siyah beyaz ve renkli baskı kalitesine ihtiyaç duyan ev - ofisler için tasarlanan çok yönlü yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinesi ve faks. 250 yapraklık büyük besleyiciye ve 50 yapraklık otomatik belge besleyiciye sahip Canon MAXIFY MB2150 Serisi, keçeli kaleme ve sürtünmeye dayanıklı DRHD mürekkepleriyle parlak renklere ve canlı metinlere sahip olağanüstü baskılar oluşturur. Canon MAXIFY MB2150 Serisi, A4 boyutunda hızlı 19 ipm siyah beyaz ve 13 ipm renkli baskı özelliğine ve yalnızca 6 saniyelik ilk baskı çıkış süresine (FPOT) sahiptir.

Ekonomik çalışma


Yalnızca 0,2 kWh (TEC) değerindeki düşük enerji tüketiminden ayrı ayrı değiştirilebilen, yüksek verimliliğe sahip renkli kartuşlara, ekonomi bu serinin en yüksek önceliklerindendir. ISO standartlarında 1200 sayfa verimliliğe sahip siyah kartuşlar ve 900 sayfa verimliliğe sahip renkli kartuşlar, çalışmalarınızın daha az kesintiye uğramasını sağlar. Opsiyonel 4 renkli çoklu paket, baskı işlemlerini daha da uygun maliyetli hale getirir.

Üretken ve kullanımı kolay


Çift taraflı baskı işlevi ve düz A4 kağıttan etiketler, zarflar, fotoğraf kağıtları ve hatta çift taraflı kimlik fotokopisine kadar çok çeşitli kağıt boyutları ve tiplerine verilen destek, ofiste en çok yapılan baskı işlerini kolaylaştırır. Üretkenlik için geliştirilen bu yazıcıyı kullanmak hızlı ve kolaydır: Canon MAXIFY MB2150 Serisinin 6,2 cm (2,5 inç) TFT renkli ekranından baskı, fotokopi, tarama ve faks işlevlerine kolayca erişebilirsiniz.

Akıllı telefonlar, tabletler ve buluttan baskı alın


Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria ve Canon PRINT uygulamasının yanı sıra buluttan baskı almak, hatta Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive ve Concur gibi popüler bulut hizmetlerine belge taramak ve kaydetmek desteklenir. Akıllı cihaz kullanıcıları, Erişim Noktası modu sayesinde Wi-Fi ağı olmadan bile yazıcıya bağlanabilir.

İzleme ve bakım özellikleri


IP adresi filtreleme yalnızca belirli sayıda kullanıcıya erişim sağlar. SMTP desteği ofis ağında e-postaya tarama yapmayı güvenli hale getirir. Sistem yöneticileri yazıcıyı hızlı ve kolay bir şekilde yapılandırabilir ve USB'ye tarama gibi belirli işlemleri kısıtlayabilir.

Kolay ağ entegrasyonu


Sistem yöneticileri Canon MAXIFY MB2150 Serisinin Basit Ağ Yönetimi Protokolü (SNMP) uyumluluğunu çok sevecek. Bu cihaz yönetimi standardı, yazıcıyı mevcut ofis ağlarına entegre etmeyi kolay hale getirir. SNMP; mürekkep seviyeleri, hata durumu ve sayfa sayısı dahil olmak üzere birçok bakım ve izleme işlevi sağlar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon MAXIFY MB2150 serisi, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Quick 1st Print

6 saniyede ilk baskı

50-sheet ADF

Otomatik çok sayfalı fotokopi

Connectivity (Wi-Fi)

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

250 Sheet Capacity

Verimli kağıt kullanımı

6.2 cm (2.5”) easy-to-use screen

6,2 cm (2,5 inç) kullanımı kolay ekran

Scan to Cloud

Belgeleri bulut hizmetlerine yükler*

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

High Page Yield

Verimli XL mürekkepler