Canon Orjinal Toner

Sayfada ürün

Canon orijinal toner üstün baskı kalitesini garanti edir.Bu tonerler belirli kullanım süresi olan temel baskı elemanlarını içerir, böylece tonerinizi değiştirdiğinizde makineniz ilk günkü baskı kalitesini sağlar.Canon orijinal tonerlerin her biriyle sizlere süper performans güvencesi sağlar.Toner üretilmesi ve birleştirilmesi yüzlerce işlemden oluşan karışık bir prosedürdür.Ancak Canon, müşterilerimizin beklediği yüksek kaliteli kartuşlar oluşturmak için en son üretim teknolojisini kullanan tekli otomatik üretim sistemini geliştirmiştir.Işığa karşı duyarlı tambur ünitesi, yazıcıda bulunan en hassas görüntüleme bileşenlerinden biridir. Yeni Canon kartuşları, tonerin tambura ve sabitleme silindirine dökülmemesini sağlar.Böylelikle okunmayan satırlar, bulanık veya gri arka planlar önlenir ve yazıcınızın zarar görmesi engellenir. Orijinal Canon toneri, her zaman canlı ve temiz belgeler oluşturan düzgün işlevli tambur ünitesi garanti eder.

Neden Canon orijinal lazer yazıcı tonerlerini tercih etmelisiniz?

Bazı şeyler birbirleri için yaratılmıştır.
Canon toner, beklediğiniz hızlı kaynaştırma performansını ve yüksek kaliteli baskıyı size sağlamak için Canon yazıcılarla kusursuz bir şekilde çalışır.
Canon toner teknolojisi kusursuz sonuçlar sağlar. Güzel, uzun ömürlü ve kaliteli baskılar için Canon mühendisliğiyle üretilen tonerlere güvenin.