Epson Ecotank M1120 Mono Tanklı Yazıcı

Yorumlar:
0%
Ürün Kodu
T123412
Epson EcoTank M1120 Mono Tanklı Yazıcı
Epson EcoTank M1120 Mono Tanklı Yazıcı
Epson EcoTank M1120 Mono Tanklı Yazıcı
Epson EcoTank M1120 Mono Tanklı Yazıcı
Epson EcoTank M1120 Mono Tanklı Yazıcı
TL Fiyatı
:
0,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
0,00 TL
Dolar Fiyatı
:
0,00 USD + KDV
Havale ile
:
0,00 TL
Stok Durumu: Stok Sorunuz
Marka: Epson


EcoTank M1120

Doldurulabilir mürekkep depolu dayanıklı, hızlı ve enerji tasarruflu EcoTank ile mobil baskının avantajlarının ve maliyet tasarrufunun keyfini çıkarın. Uygun maliyetli çözüm; birlikte verilen siyah mürekkeple 5000 sayfaya kadar baskı alın. Isınması için beklemeniz gerekmediğinden 15 sayfa/dk baskı hızıyla baskı yapabilirsiniz. Wi-Fi ile kolayca bağlanın ve Epson'un çeşitli mobil baskı uygulamalarını kullanın.

Baskı masraflarınızı düşürün

EcoTank sayesinde, tek renkli lazer yazıcılara kıyasla üç yılda %50'ye varan oranda tasarruf edebilirsiniz. Toner yerine, ürünle birlikte verilen mürekkep şişelerini kullanarak tekrar tekrar doldurabileceğiniz büyük bir mürekkep deposuna sahiptir. Kullanmaya başladığınız andan itibaren binlerce sayfa yazdırmaya yetecek kadar mürekkep içerir, maliyetleri düşürür ve zamandan kazandırır.

Düşük maliyetli yedek parçalar

Dolumlar az sayıda ve seyrek olacağından, yedek mürekkep şişeleriyle sayfa başı maliyette %90'ın üzerinde tasarruf edersiniz. Öne bakan deposu, dolum işlemlerinin kirliliğe sebep olmadan yapılmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve şişelerde bulunan hava akımı sistemi sayesinde doldurma işlemi sırasında şişelerin sıkılması gerekmez. Ön taraftaki mürekkep seviyesi ekranı sayesinde ne zaman dolum yapılması gerektiğini kolayca görebilirsiniz.

epson m1120-6.jpg (202 KB)
Zamandan kazanın

Sarf malzemelerini değiştirmekle zaman kaybetmeyin; mürekkep deposu sistemi sayesinde hemen doldurup kullanabilirsiniz. Isınması için beklemeniz gerekmediğinden 15 sayfa/dk baskı hızıyla baskı yapabilirsiniz.

Enerjiden tasarruf edin

EcoTank tek renkli yazıcı ile enerji kullanımını ve işletim masraflarınızı azaltın. Tek renkli lazer yazıcılara kıyasla güç tüketiminde %95 oranına kadar tasarruf sağlayabilirsiniz.

epson m1120-4.jpg (198 KB)
Mobil baskı

Wi-Fi bağlantısı ve Epson'un ücretsiz mobil baskı uygulamaları ile ofiste dilediğiniz yerde baskı yapın.

Temel Özellikler

Baskı maliyetlerinizi düşürün: Çok miktarda mürekkep içeren ekonomik mürekkep depolu yazıcı
Güvenilir ve dayanıklı: İki yıl veya 100.000 sayfa garanti
Enerji kullanımını azaltın: Güç tüketiminde %95 oranına kadar tasarruf sağlayın
Doldurup unutun: Birlikte verilen mürekkeple binlerce sayfa baskı yapın
Hızlı baskı ve Wi-Fi bağlantısı: Mobil baskı, 15 sayfa/dk baskı hızları ve ısınması için beklemeye gerek olmayan tasarım