Hp 31a Siyah Orijinal Laserjet Tonerler (cf231a)

Yorumlar:
0%
Ürün Kodu
T6113
TL Fiyatı
:
0,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
0,00 TL
Dolar Fiyatı
:
0,00 USD + KDV
Havale ile
:
0,00 TL
Stok Durumu: Stok Sorunuz
Marka: HP

HP 31A Siyah Orijinal LaserJet Toner

Genel Bakış

Alternatifleri düşünmeye gerek bırakmayan düşüklükte maliyetlerle her zamankinden daha fazla sayfa1 basın. HP LaserJet Ultra yazıcınızla çalışmak üzere tasarlanan uygun maliyetli Orijinal HP tonerleri kullanarak masraflı baskı tekrarlarından ve usandırıcı kalite sorunlarından kurtulun.

Özellikler

Tonerinizden daha fazlasını elde ettiğinizden emin olun. Her zamankinden daha fazla sayfa ve daha fazla avantaj sağlamak üzere yeniden tasarlanan Orijinal HP tonerlerle daha fazla sayfa yazdırın.1

HP LaserJet Ultra yazıcınızın sunmak için tasarlandığı hız ve kaliteyle baskı alın. JetIntelligence özellikli Orijinal HP Tonerler, HP yazıcınız veya MFP'nizle performans göstermek üzere geliştirilmiştir. Tutarlı, profesyonel kalite elde edin ve baskı tekrarlarını önleyin.

Özel sahteciliği önleme teknolojisi sayesinde işletmenizi sahte tonerlere karşı koruyun. HP LaserJet Ultra yazıcılarınız ve MFP'leriniz için kalite standartlarını karşılamanızı sağlayan yenilikçi teknolojiyle maliyetlerinizi yönetin.

HP LaserJet Ultra yazıcınızdan veya MFP'nizden daha fazla sayfa elde edin.1 Yatırımınızı korumak ve yazıcınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için tasarlanan JetIntelligence özellikli Orijinal HP Tonerleri kullanarak tutarlı ve etkileyici bir kalite düzeyi elde edeceğinizden şüpheniz olmasın.

Belirtimler

Baskı sarf malzemelerinin rengi:
Siyah
Baskı teknolojisi:
Lazer
Baskı kapasitesi (siyah ve beyaz):
5.000 sayfa
Sayfa üretimi dipnotu:
Yaklaşık ortalama baskı kapasitesi ISO/IEC 19752'ye dayanır. Gerçek kapasite basılan sayfaların içeriğine ve diğer etkenlere bağlı olarak önemli ölçüde değişiklik gösterir.

İşletim gereksinimleri

Çalışma ısısı aralığı:
15 - 32,5°C
Depolama Isısı:
-20 - 40°C
Depolama nemi:
% 0 - 95 RH

Boyutlar ve ağırlık

Paket boyutları (G x D x Y):
358 x 108 x 135 mm
Paket ağırlığı:
0,6 kg

İçindekiler

Garanti:
HP'nin Premium Koruma Garantisi. Bu HP ürününde hiçbir malzeme ve işçilik hatası olmadığı garanti edilir.
Kutunun içeriği:
  • Toner kartuşu
  • Geri dönüştürme kılavuzu